Kam vyrazit s dětmi: Králík v rádiu

Praha má jednu výhodu oproti dalším městům, vždycky zde najdete to, co potřebujete. Naposledy jsme potřebovali s kamarádkou najít restauraci, kde

  • si dáme dopolední svačinku a zdravý drink
  • si dáme dobrý oběd a případně dezert
  • udáme chodící a lezoucí děti a nebudeme se bát o jejich zdraví
  • to bude dobře dostupné MHD

Říkáte si, že takových míst je hodně, ale až dnes se mi potvrdilo, že když se něco dělá opravdu s láskou k dětem, tak to tak i vypadá. Králík v rádiu je rodinná restaurace, která se sice zvláštně jmenuje, ale právem se honosí titulem mother/father/family/dog a samozřejmě baby friendly.

Králík má styl a duši, Králík má dokonce svého vlastního živého králíka, Králík má všechno, co máma (klidně i ta pracující) na mateřské potřebuje. Kromě prostorných retro míst pro každého hosta má Králík samozřejmě prostorné zázemí pro děti různého věku. V herně, kam se platí vstup (právem), najdete hodnou tetu, která se o ratolesti postará během Vaší pracovní schůzky nebo pauzičky s knihou.

A ještě tu skvěle vaří! Ještě před obědem jsem si ale dala pomerančovo-jablečný bio mošt a nějakou tu vodu, ale klidně Vám tady připraví i zdravé smoothie nebo domácí limonádu (dle denní nabídky). Co se jídla týká, každý den je nové polední menu, ze kterého si určitě vždycky vyberete. Já jsem měla opravdu velký zeleninový salát a k tomu výborný domácí chléb, který voněl po tymiánu. Všechno bylo čerstvé a také čerstvě připravené přímo v místní otevřené kuchyni. Snad jen ta cena jídla není úplně nejpříznivější. V nabídce byly i výborné dezerty, ten jsem si ale protentokrát odpustila.

Jelikož je to rodinná kavárna, počítat je třeba s větším hlukem, který zahrnuje hladové vzdechy, pláč či vztek nebo hraní na xylofon.

Mimochodem, majitelkou kavárny je velmi sympatická Ivana Karhanová. Sympatická žena a hlavně úspěšná podnikatelka v nejlepších letech, tetováním na paži a dítětem v šátku. Fandím jí!

Virtuální procházku restaurací Králík v rádiu najdete zde, naživo jí můžete sami navštívit na adrese Charkovská 18, Praha – Vršovice (nejblíž jsou zastávky tramvaje Krymská či Ruská). Za mě určitě doporučuji!

Zdroj informací a obrázků: www.kralikvradiu.cz, restu.cz

Reklamy

Jeden komentář Přidejte váš

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s