Sebík cestovatel 2 a příchod Hráška

Od poslední cesty (vlastně první) uběhl už nějaký ten čas a u nás se mezitím udála veeelká věc. Do naší rodiny přibyl jeden Francouz. Je zelený a jmenuje se Hrášek. Máme vlastní auto. První auto naší rodiny.

Na konci července přijela za Sebíkem babička. Dali jsme jí nečekaný dárek, tajný výlet tam, kam vždycky chtěla. V Praze dostala mnou navržený a vyrobený (jsem holka šikovná) cestovní kufříček, uvnitř kterého byl kromě jiného i deníček s itinerářem cesty. V deníčku ovšem chyběly jakékoliv konkrétní informace. Ani tu slepou mapu tam neměla! První stranu tak měla vyplnit až ve chvíli, kdy jsme dojeli na místo. Co vám budu nalhávat, chtěla jsem ji trochu dojmout a hodně překvapit, a to se snad povedlo. Hlavně, že si nezapomněla brýle, místo, kam jedeme totiž uhodla hned u odbočky na Havlíčkův Brod.

petrkov

Další den bylo nutné ukázat i ten nedávno objevený ráj na zemi, pražskou Srí Lanku na Žižkově, o které jste si mohli přečíst v článku Kam do kavárny: Coffee Corner.

coffee corner

Když si babička dostatečně užila Prahy, sedli jsme celá rodina do auta a odjeli na víkend opět za prababičkama, aby nám zkontrolovali Sebíka, jestli správně roste. Pamatujete, ty polohluché, poloslepé a bezzubé. A taky jsme se provětrali v lese a zrelaxovali na chaloupce.

coffee corner (1).jpg

Rozhodli jsme se v průběhu našich cest otestovat pár vychytávek, které se s miminkem hodí. Podívejte se sem.

Reklamy

Jeden komentář Přidejte váš

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s